Bookmark anShare
Ana sayfa » Top Gears

Top Gears

Neden Biz ? İyi mekanik icin İtalyan coşkusu. Top Gears olarak iyi mekanik için has İtalyan coşkusuna sahibiz. Takımımızda eski Formula 1 motor mühendisleri, diğer otomotiv teknisyenleri, ve motorsiklet Dünya Şampiyonalarında elde edilen sonuçlara katkıda bulunma tecrübesine sahip insanlar var.
 
Tecrübe
 
İyi mekanikler için bilinen coşkudan ayrı olarak, çalışanlarımız sektörün önde gelen firmalarından çeşitli tecrübelere sahip.
Pratik özgeçmişimiz yılların tecrübesi sayesinde stratejik rehberlik sağlıyor. Ek olarak, sektördeki çesitli firmalarda çalışmanın verdiği tecrübenin yerine geçecek başka bir şey yok çünkü ancak bu bilgi birikimini genişletebilir. Bilgi aktarımı her bağlılığın önemli bir parçasıdır ve sürekli eğitime olan bağlılığımız takımımızı ortalamanın ilerisinde tutar.
 
Güvenilir Danışman
 
Bağımsız doğrulama, onaylama ve optimizasyon hizmetleri sunarak sizin iş amaçlarınız hizasında cer makineleri sağlıyoruz. Spesifik olarak, sizin iş ihtiyaçlarınıza en uygun olan çözümü uygularken ince eleyip sık dokuyoruz, aynı zamanda sizin takımınızın bir parçası ve menfaatlerinizin savunucusu olarak çalışıyoruz.
 
Çevik
 
Her projeyi zamanında tamamlayacak kadar çeviğiz. Ayrıca müşterilerimizin her isteğine, kuruluma ve kurulumdan sonraki sorunlara destek oluyoruz.
 
Bütüncül Yaklaşım
 
Italian Top Gears olarak müşterilerimizi sadece makinelerimizin alıcıları olarak görmüyoruz, uzun süreli partner olarak görüyoruz. Bu nedenle onların ihtiyaçlarını belirliyor, anlamak için mümkün olan her şeyi yapıyor, tahmin ve tatmin ediyoruz.
 


GRAVIT MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş. - Tüm hakları saklıdır ® 2019

+90 (216) 466 4788 +90 (216) 415 4788