Bookmark anShare
Ana sayfa » Lafert

Lafert

Lafert Group, Avrupa'nın önde gelen motor şirketlerindendir. Global anlamda müşteriye özel elektrik motorları ve sürücüler üretiminde önde gelen Lafert, her geçen gün daha da büyümektedir. Özellikle Endüstriyel Otomasyon, Enerji Tasarrufu ve Yenilenebilir Kaynaklar alanlarına odaklanmıştır.
 
Lafert Group, özel müşteri taleplerini karşılamaya odaklanarak, Elektrik Motoru ve Sürücü sektörlerinde ideal partner olmayı amaçlamaktadır. Firma, karşılıklı yarar sağlayan iş ortaklıklarının devamlı gelişen yöntemlerle, son model ürünlerden yararlanarak, motive, profesyonel ve yetenekli iş gücü ile kurulduğunun bilincindedir.
 
Lafert, 50 seneyi aşkın süredir Global şirkertlerle çalışma tecrübesine sahiptir, Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Avustralya'da 12 farklı lokasyonda hizmet vermektedir.
 
ASANSÖR Motorları: Daha Yüksek ve Daha Hızlı
 
Lafert'in dişlisiz motorlar serisi Lafert'i uluslararası olarak önde gelen üreticilerden biri haline getirmiştir. Motorun yenilikçi dizaynı, korunan encoderı ve harici kablosu olmayışı, kompaktlık ve hafif ağırlık sunması, motorlarını ev asansör sistemleri ve yeni konsept dişlisizler için ideal kılmaktadır.
 
Motorların özgün iç rotoru ve bölüngüsel slot dişlisiz teknolojisi, Lafert'in ev içi dizayn ve üretim tecrübesinin ürünleridir. Performansın ve enerji verimliliğin en yüksek seviyelerini sunar, ayrıca günümüzün ihtiyaçlarını karşılamak ve trendlerine ayak uydurmak için geliştirilmiş çözümler sunar, daha fazla yükseklikler için daha fazla hız gibi.
 
GENEL ÖZELLİKLER
 
Çeşitlilik --> 240'dan 1600kg taşıma kapasitesine kadar 2:1 askıda, 320'den 800Kg'a kadar 1:1 askıda 140'dan 900Nm'ya kadar tahrik torku.
 
Enerji ve alan tasarrufu.
 
En yüksek güvenlik seviyesi, TÜV SÜD tarafından sertifikalı UNI EN81-1:2010'e uygun.
 
Rahat ve sessiz sürüş.
 
Yüksek tork 
 
Yağ yok (Kirlenme veya yangın riski yok)
 
 
 

 GRAVIT MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş. - Tüm hakları saklıdır ® 2019

+90 (216) 466 4788 +90 (216) 415 4788